Narzuty Polarowe

Sortuj wg:
bigben Narzuta 150 x 200 Big Ben cena: 41 zł new york Narzuta 150 x 200 New York cena: 41 zł new york taxi Narzuta 150 x 200 New York cena: 41 zł paryż Narzuta 150 x 200 Paryż cena: 41 zł polar biały Narzuta 150 x 200 Polar cena: 21 zł polar błękit Narzuta 150 x 200 Polar cena: 21 zł polar fiolet Narzuta 150 x 200 Polar cena: 21 zł polar orange Narzuta 150 x 200 Polar cena: 21 zł polar seledynek Narzuta 150 x 200 Polar cena: 21 zł polar żółty Narzuta 150 x 200 Polar cena: 21 zł

O samym polarze mogłoby się mówić długo i ciepło... Taka to bowiem jest jego specyfika, której efekty dostrzeżemy tak w formie praktycznej odzieży jak i klasycznych produktów tekstylii domowych o których chcielibyśmy rzec dziś Państwu choć słowo. Wszystko to po właśnie po to, by móc zrewolucjonizować wszystkie te wnętrza, które się już nam opatrzyły i móc czerpać z nich prawdziwą kwitesencję prostoty i funkcjonalności. Kolorowe, nie bywale ciepłe i delikatne w dotyku narzuty, które specjalnie dla Państwa odszyliśmy w ich optymalnym wymiarze tj.

150 x 200 cm.Taka opcja rozmiarowa będzie doskonałym gwarantem perfekcyjnego dopasowania tego to produkty tekstylnego do jego podłoża użytkowego. Nie będzie to jednak jedyna zaleta naszych narzut. Zważywaszy na fakt wysokiej gramatury ich tkania sprawdzą się one także w formie klasycznych pledów, które weźmiecie ze sobą na piknik, wypad za miasto czy zwyczajnie otulicie się nimi podczas spokojnego wieczoru, który zechcecie spędzić przed telewizorem z filiżanką ciepłej herbaty w dłoni. Najwyższa jakość mocno wyselekcjonowanego surowca włókienniczego użytego do produkcji tychże narzut sprawi także, iż będzie to realna alternatywa dla Państwa komfortu wypoczynku jak i estetyki każdego wnętrza w którym nasze narzuty będą miały swe zastosowanie. Znamy już specyfikę rekomendowanego produktu pod kątem jakościowym, znamy jej wymiary, czas więc pomyśleć także i o równie ważnej w tym wyborze kolorystyce, która musi przecież zgrać się z naszą aranżacją i tonacjami jej bliskimi. Dlatego też aby zadowolić gusta naszych najmocniej wysublimowanych odbiorców oferujemy Państwu klasyczne tonacje subtelnych ecry, nieco mocniej ekspresyjnych odcieni soczystej zieleni i pomarańczy czy też romantycznych wrzosów w zestawieniu z lazurowym błękitem i ciepłą żółcią. Tak szeroko sklasyfikowana różnorodność kolorów jak i praktyczne zastosowanie naszych narzut jak sądzę usatysfakcjonuje każdego, kto szukał produktu wysublimowanego w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej.

Narzuty polarowe polecimy także jako prezent dla osób Państwu najbliższych aby i oni mogli cieszyć się ich funkcjonalnością...

 

W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij