Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA

Sortuj wg:
rudy Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł sarenka Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł brąz Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł jasny brąz Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł kakao Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł olivka Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł ecry Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł bordo Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł kamień Narzuty na kanapę i fotele MICROFIBRA cena: 85 zł

 Narzuty z mikrofibry to prawdziwa kwitesencja produktu tekstylnego, który to nie tylko onieśmiela swego odbiorcę wysoką estetyką wykonania ale i gwarantuje mu wrażenie perfekcyjnego odczucia komfortu. Dziś korzystając z okazji, iż znaleźliście Państwo chwilę aby zapoznać się z tak szeroką ofertą produktową sklepu internetowego OtoTekstylia.pl pozwoliliśmy sobie nieco przybliżyć temat narzut jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Jak może zdążyliście się zorientować naszym odbiorcom oferujemy aż osiem rodzajów pokryć. Są to klasyczne narzuty pokojowo – sypialniane jak również i te składające się aż z trzech elementów odszyciowych, które perfekcyjnie pokryją tak łóżko jak i czasem wchodzące w skład zestawu wypoczynkowego fotele. O samych narzutach nie trzeba dużo mówić, gdyż każdy zna ich praktyczne strony zastosowania.Warto jednak skupić się nad rodzajem surowca włókienniczego jak i jego jakością czy formą wykończenia, bo to ma zasadniczy wpływ na walory estetyczno – użytkowe tegoż to produktu. I tak też w tej kategorii bez wątpienia można rzec, iż to właśnie narzuty z mikrofibry będą najlepszym unaocznieniem jakości i stylu. Narzuty idealnie wkomponywujące się i perfekcyjnie pokrywające dużą kanapę, łóżko jak i narożnik. Dzięki trzem elementom składowym zestawu jego dowolne zestawienie idealnie zabezpieczy Państwa tapicerkę przed różnorodnymi zabrudzeniami. Wysoka gramatura tkania naszych narzut będzie z pewnością doskonałą alternatywą mającą za zadanie zapewnienie przytulności każdemu wnętrzu gdzie tylko ów produkt tekstylny będzie miał swe zastosowanie.

Wyjątkowo bogata i ciekawa kolorystyka narzut jak i ich wyszukane wzornictwo sprawią, iż wszystkie nasze zestawy bez trudu wpasują się w wystrój wnętrz klasycznych jak i tych nowoczesnych. Jak wspominaliśmy wcześniej, optymalny wymiar dużej narzuty ( 160 x 210 cm )

będzie w stanie pokryć większość z dostępnych na rynku meblowym kanap, wersalek czy łóżek.

Jeśli zaś chodzi o fotele to i tu wymiar 70 x 160 cm okaże się tym idealnym, gwarantującym maksymalne pokrycie i przyleganie do powierzchni użytkowej mebla tapicerowanego.

Większość z Państwa zapewne jednak, mimo naszych rekomendacji, nadal podchodzi sceptycznie do tematu narzut... Są jednak jak sądzę i tacy, którzy teraz się zdziwią i zadadzą proste pytanie

" ale dlaczego ? "... A więc już podpowiadamy ! Jak dotąd większość z oferowanych na rynku tekstylnym narzut przeznaczona była tylko i wyłącznie do czyszczenia chemicznego, co jak wszyscy się domyślają, wiązało się z dodatkowymi kosztami utrzymania tych że zestawów w stanie należytym. Większość z nas więc wolała zainwestować w zwykłą gąbkę, szczoteczkę i wodę z płynem by tym oto sposobem móc odczyścić nie raz mocno zabrudzoną czy zaplamioną tapicerkę swego łóżka czy kanapy. To rozwiązanie było sprawdzone i co by nie mówić zwyczajnie najtańsze... Dziś biorąc pod uwagę duży postęp w dziedzinie technologii tkanin takiej konieczności już być nie musi ! Nie musimy spierać naszych naszych efektownych tapicerek, nie musimy zdzierać skóry z naszych dłoni szorując, by nasz komplet wypoczynkowy wyglądał czysto, schludnie a przy tym i dystyngowanie ! Zadajecie więc Państwo sobie z pewnością pytanie, jak to możliwe ?! A odpowiedź jest tak retoryczna i prosta ! Narzut, jakie oferuje dziś Państwu sklep internetowy OtoTekstylia.pl nie trzeba wogóle oddawać do pralni chemicznej ! Wystarczy pralka automatyczna jaką każdy ma w swoim domu i jest po problemie ! Większość obaw już zapewne została rozwiana a Państwo jak sądzę jesteście usatysfakcjonowani, iż znaleźliście produkt ponadczasowy i tak łatwy w utrzymaniu w czystości. Dlatego też zachęcając do zakupu tak praktycznego zestawu narzut na koniec naszych rozważań dodamy jeszcze, że z uwagi na wysoką jakość surowca włókienniczego nie musicie się Państwo obawiać o utratę jego walorów estetycznych.Wszystkie oferowane przez nas komplety to najwyższa jakość produktu idąca w parze z najlepszą ceną ! Jest to więc bezapelacyjnie najlepsza oferta produktowa z jaką mogliście się Państwo spotkać i z której grzech byłoby po prostu nie skorzystać !

Komplet narzut z mikrofibry to także fantastyczne rozwiązanie produktowe jeśli chodzi o wysoce estetyczny, praktyczny i wysoce pożądany prezent dla Państwa najbliższych...

W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij