Narzuty Pluszowe

Sortuj wg:
NARZUTA 170 X 210 EUROFIRANY LUX CEKINY CZARNA NARZUTA 170 X 210 EUROFIRANY LUX CEKINY CZARNA cena: 190 zł NARZUTA 170 X 210 EUROFIRANY LUX CEKINY BIAŁA NARZUTA 170 X 210 EUROFIRANY LUX CEKINY BIAŁA cena: 190 zł szara Narzuty Luksusowe Pluszowe 220 x 240 cena: 169 zł fiolet Narzuty Luksusowe Pluszowe 220 x 240 cena: 169 zł ecry Narzuty Luksusowe Pluszowe 220 x 240 cena: 169 zł narzuta Narzuty Luksusowe Pluszowe 220 x 240 cena: 169 zł brąz Narzuty Luksusowe Pluszowe 220 x 240 cena: 169 zł narzuta Narzuty Luksusowe Pluszowe 220 x 240 cena: 169 zł narzuta Narzuty Luksusowe Pluszowe 170 x 210 cena: 139 zł narzuta Narzuty Luksusowe Pluszowe 170 x 210 cena: 139 zł ecry Narzuty Luksusowe Pluszowe 170 x 210 cena: 139 zł fiolet Narzuty Luksusowe Pluszowe 170 x 210 cena: 139 zł brąz Narzuty Luksusowe Pluszowe 170 x 210 cena: 139 zł szara Narzuty Luksusowe Pluszowe 170 x 210 cena: 139 zł

Narzuty pluszowe to z pewnością jedne z najbardziej prostolinijnych produktów tekstylnych jakie dziś rekomenduje Państwu sklep internetowy OtoTekstylia.pl. Jak sama nazwa wskazuje są one wykonane z wysokogatunkowego, bardzo delikatnego, ale zarazem i wytrzymałego pluszu. Tkaniny nie wiarygodnie subtelnej w dotyku, miękkiej a zarazem perfekcyjnie podkreślającej nowy image Państwa sypialni bądź salonu.

To właśnie dzięki nim możecie Państwo całkowicie zrewolucjonizować dotychczasowy, może już delikatnie opatrzony wystrój wnętrz którymi lubicie się otaczać, w których odpoczywacie...

Dzięki narzutom z mocno wyselekcjonowanej kolekcji Paris jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki możecie Państwo znacznie ożywić wystrój swego salonu czy sypialni. Dlatego też zważywszy na szeroką gamę kolorystyczną naszych narzut gwarantujemy, iż każdy z Państwa znajdzie tu dla siebie coś, co wkomponuje się w jego nowatorską aranżację. Spotkamy tu bowiem unikatowe biele, klasyczne brązy, wyszukane turkusy, zmysłowe czerwienie, romantyczne fiolety czy ponadczasowe szarości. Tak wysublimowana kolorystyka okaże się z pewnością doskonałą propozycją godną rozważenia tak przez wszystkich tych, którzy preferują klasykę jak i tych, którzy ponad nią stawiają na nowatorstwo. Najwyższa jakość surowca włókienniczego z jakiego specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy ów narzuty to bezapelacyjnie najlepsza gwarancja wysokich walorów esetyczno – użytkowych samego produktu. I tym oto sposobem, mając pod ręką tak perfekcyjnego strażnika jakim są narzuty nie musimy obawiać się także o esetetykę naszych zestawów wypoczynkowych czy kanap, gdyż nie ulegnie ona zabrudzeniom a będzie urzekać swą ekspansywnością. Podobnie będzie również i w przypadku samych narzut. One to bowiem z uwagi na wysoką gramaturę tkania nie będą się Państwu mechacić, przecierać, farbować, odbarwiać ... W rzeczy samej to ich jakość będzie mieć zasadniczy wpływ na ogólne walory estetyczno – użytkowe produktu jak i długie lata jego ponadczasowej formy. Poza wariantami strikte jakościowymi warto też wspomnieć o rozmiarach... Gdyż to nimi bowiem będziemy się kierowali przy wyborze narzuty. I tak w tej oto kategorii produktowej oferujemy Państwu aż dwa wymiary odszyciowe. Pierwszym z nich będzie rozmiar 170 x 210 cm, który to perfekcyjnie wkomponuje się wszędzie tam , gdzie mamy do czynienia z klasycznymi wersalkami, kanapami czy sofami. Dla tych, którzy z kolei cieszą się wygodą jaka płynie z faktu użytkowania dużego łóżka sypialnianego proponujemy drugi wariant wymiarowy, tj. 220 x 240 cm. Tak optymalne rozwiązania wymiarowe okażą się najlepszą gwarancją dopasowania naszej narzuty do jej podłoża użytkowego. Rozmiar odegra tu także kluczową rolę jeśli chodzi o wykorzystanie naszych narzut jako klasycznych pledów. Zawsze wtedy, gdy siedząc w bezruchu poczujecie Państwo dyskomfort termiczny będziecie mogli okryć się ów narzutą,gdyż jest ona lekka a zarazem nie wiarygodnie ciepła.

Jak więc sami widziecie jest to absolutna nowość na rynku tekstynym i szerokie spektrum wykorzystania naszego produktu. Produktu rekomendowanego przez znaną i cenioną markę, która to pozwoli Państwu zachłysnąć się odrobiną luksusu przy tak nie wielkim nakładzie finansowym.

Wszystkie narzuty bowiem jakie dziś poleca swym odbiorcom sklep internetowy OtoTekstylia.pl to propozycja sygnowana doskonałą jakością, najwyższymi normami odszyciowymi a dodatkowo jeszcze nie wiarygodnie atrakcyjną ceną.

To także prawdziwa awangarda ekspresyjności produktu tekstylnego oparta o najnowsze technologie włókiennicze dające tak zdumiewające efekty końcowe. Taki to produkt polecamy i jesteśmy pewni, iż będzie to Państwa zakupowy strzał w dziesiątkę !

 

W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij