Cena 175 złOpis produktu:

Chcąc się otaczać produktami najbardziej naturalnymi i bezpiecznymi tak dla środowiska jak i nas samych polecamy Państwu unikatowe, przyjazne dla środowiska kołdry zdrowotne Green First ®. Produkt tekstylny wyjątkowy i nie tuzinkowy. Wszystko to za sprawą bawełnianego wykończenia z esencją aromatycznych olejków cytryny, lawendy oraz eukaliptusa. Zawarta w materiale substancja hipoalergiczna skutecznie przeciwdziała roztoczom kurzu do 30 prań w temperaturze sięgającej 60 º C lub 5 prań w temperaturze 90 º C. Wyjątkowa lekkość produktu tekstylnego jak i jego funkcjonalność sprawi, iż chętnie sięgniecie po niego tak w okresie wiosenno – letnim jak i jesienno – zimowym.

Kołdra wypełniona sprężystymi i gwarantującymi puszystość produktu włóknami poliestrowymi Hollow. Kołdra Green First ® to propozycja doskonała dla wszystkich tych, którzy za priorytet mają dobro środowiska naturalnego jak i wysoki komfort wypoczynku po ciężkim dniu pracy.

Wyjątkową zdolność do biodegradacji potwierdzają bezapelacyjnie najbardziej miarodajne testy przeprowadzone przez OECD.Gdyż to właśnie podczas tych badań 70% produktów uległo biodegradacji w przeciągu 5 dni natomiast ponad 95 % w przeciąggu 21 dni. Wysoką jakość kołder Green First ® potwierdza certyfikat OEKO – TEX ® STANDARD 100. Certyfikat przyznawany jedynie bezpiecznym produktom.

Temperatura prania : 60 º C

Kolor : biały

Poszycie : 100 % bawełna

Wypełnienie kołder : 100 % poliester silikonowany Hollow

Gramatura : 1320 g

Właściwości wypełnienia : włókna poliestrowe silikonowane Hollow są bardzo lekkie i nadają kołdrze dużą puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła równomiernie na całej jej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenie. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

 

Wyrób posiada certyfikat OEKO – TEX ® STANDARD 100

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


kołdra Green First AMW  220 x 200
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij