Cena 125 złOpis produktu:

Robimy naprawdę wiele, by zdrowo i komfortowo spać. Nie wszystko to jednak przyniesie pożądany efekt, gdy będziemy w posiadaniu klasycznej kołdry. Nie upierzemy jej bowiem a nawet i codzienne wietrzenie przy optymalnie puszystej gramaturze wypełnienia nie zlikwidujemy wilgoci gromadzącej się w niej, będąc w bliskim kontakcie z ludzką skórą. Dlatego też, by Państwa sen był w pełni wyrafinowanym doznaniem przedstawiamy Wam dziś nie tuzinkowe rozwiązanie dla każdej nowoczesnej sypialni – kołdrę Trevira Fill Bioactive.

To właśnie w niej innowacyjne zastosowanie jonów srebra na podłożu ceramicznym gwarantuje ograniczenie rozwoju niebezpiecznych i allergennych mikroorganizmów. Włókna Trevira Fill Bioactive mają przeciwuczuleniowe właściwości i nie ocenioną skuteczność w podtrzymywaniu higieny własnej pościeli. Unikatowość jej wypełnienia to także gwarancja wyjątkowej puszystości i delikatności nie zmiennie, mimo długich i intensywnych lat użytkowania. Poliestrowe, termicznie skręcane włókna o spiralnym kształcie które mają zastosowanie w naszych kołdrach to propozycje miękkie i sprężyste, perfekcyjnie zatrzymują ciepło nie pozbawiając przy tym naszej skóry dostępu do powietrza.

Temperatura prania : 60 º C

Kolor : biały

Poszycie : 50 % bawełna, 50 % poliester

Wypełnienie kołder : 50 % poliester silikonowany Hollow, 50 % poliester Trevira Fill Bioactive

Gramatura : 1000 g

Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe Hollow termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi. Włókna Trevira Fill Bioactive stanowią bazę idealnego przeciwuczuleniowego i higienicznego wypełnienia. Funkcje bioaktywne polegają na zapobieganiu gwałtownemu wzrostowi bakterii w materiale wypełniającym, w którym mikroorganizmy znajdują doskonałe warunki rozwoju z powodu ciepła i wilgoci. Jest to doskonała broń przeciw alergiom.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij