Cena 118.5 złOpis produktu:

Chcąc zaspokoić wszystkich mocno wyczekujących odbiorców przedstawiamy dziś Państwu nie tuzinkowy produkt tekstylny w którym dla podwyższenia jego renomy zastosowaliśmy unikatowe włókna poliestrowe wytworzone przy użyciu zaawansowanych technologii włókienniczych. Dzięki nim kołdry Hollofil zachowują swój pierwotny wygląd i kształt przez wiele lat. Wypełnienie, które zastosowaliśmy wewnątrz kołdry zapewnia równomierne ogrzanie ciała poprzez zredukowanie różnicy temperatur oraz tak zwanych zimnych stref.

Wszystko to wypracowane zostało zgodnie ze ścisłymi normami izolacji cieplnej, która daje nam tak duży komfort bezpiecznego i w pełni komfortowego snu. Kołdra Hollofil jak każdy inny produkt z markowym wypełnieniem ADVANSA posiada numerowaną metkę. Jej niepowtarzalny numer świadczy o tym, że dany produkt powstał na licencji firmy ADVANSA zgodnie z jej ścisłymi standardami jakości.

Temperatura prania : 60 º C

Kolor : biały

Poszycie : 50 % poliester, 50 % bawełna

Wypełnienie kołdry : 100 % poliester Hollofil ®

Gramatura : 640 g

Właściwości wypełnienia : włókna czterokanalikowe których struktura pozwala na swobodną cyrkulację powietrza co dodaje puszystości i sprężystości. Kołdra i poduszka bardzo dobrze zachwoują swój pierwotny kształt nie tracąc puszystości. Są lekkie, miękkie, trwałe i higieniczne a także nie wywołują alergii.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


kołdra 160 x 200 Hollofil Letnia AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij