Cena 138 złOpis produktu:

Mając na uwadze wysokie zadowolenie naszego Klienta przedstawiamy dziś Państwu unikatowy produkt tekstylny – kołdrę Dacron 95 º C. Nazwa produktu nawiązująca do wysokich temperatur prania tego to produktu. Wyjątkowa trwałość kołdry dzięki zastosowanej w procesie produkcyjnym technologii wzmacniania struktury włókna gwarantuje jej niezmienną jakość nie zważając na ilość dotychczasowych prań.

Wyselekcjonowane poliestrowe wypełnienie Dacron 95 º C przystosowane bowiem zostało do prania w warunkach domowych, w bardzo wysokiej temperaturze wody. Wszystko to po to, by ten oto produkt był higienicznie czysty i bezpieczny dla skóry człowieka. Unikatowa technologia sprawia, iż w toku swego użytkowania produkty z linii Dacron 95 º C nie deformują się w swym pierwotnym kształcie a zachowują naturalny wygląd.

Kołdra ta utrzymuje również wysoką izolację termiczną i pozwala naszej skórze swobodnie oddychać. Wypełnienie kołdry odpowiada standardom ADVANSA co jest gwarancją, że spełnia ona rygorystyczne normy jakości na świecie. Produkty sygnowane tym znakiem są stworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii, mają najwyższą jakość oraz są wyjątkowo przyjazne środowisku.

Temperatura prania : 95 º C

Kolor : biały

Poszycie : 50 % bawełna, 50 % poliester

Wypełnienie kołder : 100 % poliester Dacron 95º C

Gramatura : 1280 g

Właściwości wypełnienia : trwałe wypełnienie zachowujące miękkość, puszystość i kształt przez długi okres użytkowania. Odporne na działanie wysokich temperatur - można prać w pralce automatycznej w temperaturze 95 º C i suszyć mechanicznie.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


kołdra 160 x 200 Dacron 95 AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij