Cena 165 złOpis produktu:

Hollofil Allerban to wyselekcjonowana linia produktów gdzie aktywnym składnikiem wypełnienia jest środek przeciwdziałający rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii Allerban. Od niego też zaczernęła nazwę nasza kołdra której włóknem zasadniczym jest Hollofil Allerban. Włókno będące w naturalnej swej formie antyalergiczne. Działanie wspomnianego powyżej czynnika polega zasadniczo na przerwaniu łańcucha pokarmowego domowych roztoczy – najczęstszej przyczyny alergii. Niszczy on grzyby bez której resztki ludzkiej skóry nie mogą stanowić pożywienia dla tych mikroskopijnych pajęczaków co w efekcie końcowym prowadzi do ich wyginięcia.

Z uwagi na fakt, iż czynnik ochronny jest integralną częścią włókna, jego oddziaływanie nie zanika nawet po wielokrotnym praniu. Kolejnym aspektem przemawiającym za zakupem kołdry Hollofil Allerban jest fakt, iż wypełnienie tej kołdry wykonane zostało zgodnie ze ścisłymi normami izolacji kołdry, które gwarantuje równomierne ogrzanie ciała redukując przy tym ewentualne różnice temperatur oraz tak zwane zimne strefy. Każdy produkt tekstylny z markowym wypełnieniem ADVANSA posiada numerowaną metkę. Jej unikalny numer poświadcza, iż produkt został wytworzony na licencji firmy ADVANSA zgodnie z jej ścisłymi standardami jakości.

Temperatura prania : 60 º C

Kolor : biały

Poszycie : 100 % bawełna

Wypełnienie kołder i poduszek : 100 % poliester Hollofil Allerban

Gramatura : 1120 g

Właściwości wypełnienia : włókna czterokanalikowe których struktura pozwala na swobodną cyrkulację powietrza co dodaje puszystości i sprężystości. Kołdra i poduszka bardzo dobrze zachowują swój pierwotny kształt nie tracąc puszystości. Są lekkie, miękkie, trwałe, higieniczne a także nie wywołują alergii.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia 

 

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


kołdra 140 x 200 Hollofil Allerban AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij