Cena 121 złOpis produktu:

Linia produktów Hollofil Allerban to innowacyjna jakość oparta o wyselekcjonowane właściwości wypełnienia. Znajdziemy tu bowiem komplety dziecięce w których aktywnym składnikiem wyepłnienia będzie środek przeciwdziałający rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii Allerban. Dzięki niemu włókno Hollofil Allerban jest w naturalny sposób antyalergiczne a ponadto jego formuła zawiera aktywny składnik hamujący rozwój bakterii co gwarantuje zdrowy i bezpieczny sen Państwa dzieci. Działanie wyżej wymienionego czynnika prowadzi bowiem do przerwania łańcucha pokarmowego roztoczy. Ponadto niszczy on grzyby bez których resztki ludzkiego naskórka nie są w stanie kumulować pożywienia dla tych mikroskopijnych pajęczaków co w efekcie końcowym prowadzi do ich całkowitego wyginięcia. Z uwagi na fakt, iż czynnik ochronny stanowi integralną część włókna ono samo nie zanika nawet po długich latach użytkowania produktu i jego częstego prania. Wypełnienie kołdry wykonano bowiem zgodnie ze ścisłymi normami izolacji cieplnej co gwarantuje równomierne ogrzanie ciała dziecka przy jednoczesnym zredukowaniu różnic temperatur oraz tak zwanych zimnych stref. Każdy produkt z markowym wypełnieniem ADVANSA posiada numerowaną metkę. W ten oto sposób ten unikalny numer będzie świadczył, iż artykuł ten został wykonany na licencji firmy ADVANSA zgodnie z jej ścisłymi standardami jakości.

Temperatura prania : 60 º C

Kolor : biały

Poszycie : 100 % bawełna

Wypełnienie kołder i poduszek : 100 % poliester Hollofil Allerban

Właściwości wypełnienia : włókna czterokanalikowe których struktura pozwala na swobodną cyrkulację powietrza co dodaje puszystości i sprężystości. Kołdra i poduszka bardzo dobrze zachowują swój pierwotny kształt nie tracąc puszystości. Są bardzo lekkie, miękkie, trwałe i higieniczne a także nie wywołują alergii.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia 

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


Komplet dziecięcy 100 x 135 Hollofil Allerban AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij