Cena 80 złOpis produktu:

Często szukamy rzeczy nie tuzinkowych, które poza swą estetyką urzekają nas także i swymi właściwościami zdrowotnymi. Dlatego też chcąc sprostać zadaniu polecamy dziś Państwu mocno wyselekcjonowane komplety dziecięce Hollofil. Zestawy pochodzące z grupy produktów do których produkcji użyto włókna poliestrowego wytworzonego przy użyciu zaawansowanych technologii włókiennicznych. To one bowiem gwarantują długotrwałe utrzymanie pierwotnego wyglądu zestawów. Wypełnienie poduszek dla lepszego ich użytkowania opracowano naukowo. Wszystko to dla optymalnego zapewnienia stabilnego i wygodnego ułożenia głowy i szyji naszego dziecka. Wypełnienie kołdry z kolei wykonano zgodnie ze ścisłymi normami izolacji cieplnej na której wszystkim nam przecież tak zależy ... Wypełnienie to zapewnia bowiem równomierne ogrzanie ciała redukując różnice temperatur oraz tak zwane zimne strefy. Każdy produkt z unikatowym wypełnieniem ADVANSA posiada numerowaną metkę. Ten właśnie numer świadczy o tym, że artykuł został wykonany na licencji firmy ADVANSA zgodnie z jej ścisłymi standardami jakości.

Temperatura prania : 60 º C

Kolor : biały

Poszycie : 50 % bawełna, 50 % poliester

Wypełnienie kołder i poduszek : 100 % poliester Hollofil

Właściwości wypełnienia : włókna czterokanalikowe których struktura pozwala na swobodną cyrkulację powietrza co dodaje puszystości i sprężystości. Kołdra i poduszka bardzo dobrze zachowują swój pierwotny kształt nie tracąc puszystości. Są lekkie, miękkie, trwałe i higieniczne a także nie wywołują alergii.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia 

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


komplet dziecięcy 100 x 135 Hollofil AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij