Cena 55 złOpis produktu:

Tak jak żywe i pełne energii dzieci w dzień potrzebują naszej kontroli tak też w nocy bezpieczeństwo to jest nie zastąpione. Dlatego też by smacznie śpiąc cieszyły się one najwyższym komforten snu polecamy Państwu produkt zaspakajający najmocniej wysublimowane gusta naszych odbiorców w postaci kompletów dziecięcych Niagara.

Zestawy idealne na każdą porę roku. Wszystko to za sprawą wyselekcjonowanego wypełnienia w postaci kulek poliestrowych Amball ® których właściwości przypominają naturalny puch jeśli chodzi o poduszkę zaś w przypadku kołder ów wypełnienie stanowi inny rodzaj wypełnienia w postaci termicznie skręcanych włókien poliestrowych Hollow ®. Ten rodzaj wypełnienia zapewnia optymalną izolację termiczną umożliwiając jednocześnie skórze dziecka swobodnie oddychać.

Komplety Niagara przystosowane zostały dla osób zmagających się z różnego rodzaju alergiami. Materiał wykorzystywany do odszycia kompletów dziecięcych materiał utrudnia osadzanie się szkodliwego dla zdrowia kurzu. Innym także ważnym aspektem użytkowym będzie fakt, iż dla optymalnej alternatywy długiego i przyjemnego użytkowania produkt ten przystosowany został do prania w warunkach domowych bez obaw o zniekształcenie. Wysoką jakość Niagra potwierdza certyfikat OEKO – TEX ® STANDARD 100 świadczący o bezpieczeństwie produktu.

Temperatura prania : 40 º C

Kolor : biały

Poszycie : 35 % bawełna, 65 % poliester

Wypełnienie poduszek : 100 % kulki poliestrowe Amball ®

Właściwości wypełnienia : kulki poliestrowe Amball ® dzięki swojej sprężystości i miękkości znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.

Wypełnienie kołder : 100 % poliester silikonowany Hollow ®

Właściwości wypełnienia : włókna poliestrowe silikonowane Hollow ® są bardzo lekkie i nadają kołdrze dużą puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła równomiernie na całej jej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt ponieważ włókna Hollow ® są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

 

Wyrób posiada certyfikat OEKO – TEX ® STANDARD 100

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


Komplet dziecięcy 100 x 135 Niagara
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij