Cena 37 złOpis produktu:

Hollofil to innowacyjne włókna poliestrowe wytworzone przy użyciu zaawansowanej technologii. Dzięki tak wyselekcjonowanemu wypełnieniu jesteśmy w stanie zaprezentować dziś Państwu unikatowe poduszki o tej samej nazwie własnej. Poduszki zapewniające długotrwałe zachowanie swego pierwotnego wyglądu tak pod względem estetycznym jak i użytkowym.

Naukowe opracowanie właściwości wypełnienia gwarantuje więc stabilne i wygodne ułożenie głowy i szyji dla ich komfortowego relaksu podczas snu. Każdy produkt z markowym wypełnieniem ADVANSA do którego zaliczyć możemy także poduszkę Hollofil posiada numerowaną metkę. Oznacza to, iż ten oto właśnie artykuł został odszyty na licencji firmy ADVANSA zgodnie z jej ścisłymi standardami jakości.

Temperatura prania : 60 º C

Kolor : biały

Poszycie : 50 % bawełna, 50 % poliester

Wypełnienie poduszek : 100 % poliester Hollofil

Gramatura : 420 g

Właściwości wypełenienia : włókna czterokanalikowe których struktura pozwala na swobodną cyrkulację powietrza co dodaje puszystości i sprężystości. Kołdra i poduszka bardzo dobrze zachowują swój kształt nie tracąc puszystości. Są lekkie, miękkie i higieniczne a także nie wywołują alergii.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


poduszka 50 x 60 Hollofil Eco AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij