Cena 22 złOpis produktu:

Produkty z wyselekcjonowanej linii Medical to absolutnie najlepsza aletrnatywa dla wszystkich tych, którzy ponad wszystko cenią sobie zdrowy i komfortowy sen. Oferujemy bowiem Państwu unikatowe poduszki Medical, które nie zważając na wieloletność ich użytkowania zawsze będą puszyste i miękkie.

Wszystko to za sprawą najwyższego gatunku wypełnienia oraz przystosowania naszych poduszek do prania w wysokich temperaturach. Sposobność ta eliminuje szkodliwe dla człowieka drobnoustroje i co za tym idzie jest perfekcyjna dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem alergii. Poduszka Medical polecana jest tak do użytku własnego jak i na potrzeby hoteli, pensjonatów czy sanatoriów ...

Temperatura prania : 95 º C

Kolor : biały

Poszycie : 48 % bawełna, 52 % poliester

Wypełnienie : 100 % kulki poliestrowe Amball ®

Gramatura : 450 g

Właściwości wypełnienia : kulki poliestrowe Amball ® dzięki swojej sprężystości i miękkości znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.

Wyrób medyczny, antyalergiczny zmniejsza ryzyko rozwoju roztoczy i ich alergenów co potwierdzają badania laboratoryjne.

 

Wyrób posiada certfikat OEKO – TEX ® STANDARD 100

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


poduszka 50 x 60 Medical AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij