Cena 23 złOpis produktu:

Mając na uwadze wyrafinowany komfort Państwa snu oferujemy dziś Wam unikatowe, mocno wyselekcjonowane poduszki Hollofil Allerban. Ich nazwa to nic innego jak nazwa rodzaju wypełnienia, który wzbogacony aktywnym środkiem Allerban przeciwdziała rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Włókno Hollofil Allerban jest bowiem w naturalny sposób antyalergiczne. Jego formuła zawiera aktywny składnik hamujący rozwój bakterii co jest gwarantem zdrowego i spokojnego snu którego każdy z nas tak mocno wyczekuje. Działanie to polega na przerwaniu łańcucha pokarmowego roztoczy co w konsekwencji prowadzi do ich wyginięcia.

Z uwagi na fakt, iż czynnik ten jest integralną częścią włókna jego działanie nie zanika podczas użytkowania. Każdy produkt z markowym wypełenieniem ADVANSA ponadto posiada numerowaną metkę. To dzięki niej mamy pewność, że dana rzecz wykonana została na licencji firmy ADVANSA, zgodnie z jej ścisłymi standardami jakości.

Temperatura prania : 60 º C

Kolor : biały

Poszycie : 100 % bawełna

Wypełnienie poduszek : 100 % poliester Hollofil Allerban

Gramatura : 210 g

Właściwości wypełnienia : włókna czterokanalikowe których struktura pozwala na swobodną cyrkulację powietrza co dodaje puszystości i sprężystości. Kołdra i poduszka bardzo dobrze zachowują swój pierwotny kształt nie tracąc puszystości. Są lekkie, miękkie, trwałe i higieniczne a także nie wywołują alergii.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


poduszka 40 x 40 Hollofil Allerban AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij