Cena 78 złOpis produktu:

Mając na uwadze najwyższe normy użytkowe, gwarantując zdrowy, bezpieczny i użytkownaia sen polecamy dziś Państwu unikatową poduszkę Dacron 95 º C. Dzięki zastosowanym w jej procesie produkcyjnym innowacyjnej technologii wzmacniania struktur włókna poduszka charakteryzuje wyjątkowa trwałość i odporność na działanie wysokich temperatur.

Zastosowanie poliestrowego wypełnienia Dacron 95 º C umożliwia jej łatwe pranie w temperaturze wskazanej w nagłówku. Wszystko to dla wysokiej higieny własnej i bez naruszania struktury włókien użytych do jej produkcji. W ten sposób ten oto produkt tekstylny mimo częstego prania zachowuje niezmienną miękkość, puszystość oraz kształt bez obawy o zniekształcenie bądź uszkodzenie. Unikatowa struktura wypełnienia poduszek Dacron 95 º C ściśle dopasowuje ów produkt do głowy jak i szyji zapewniając im prawidłowe oparcie przez całą noc. Kulki z włókna Dacron 95 º C zaprojektowaliśmy tak, aby nigdy się one nie pozbijały i nie pospłaszczały. Dla zagwarantowania optymalnego komfortu użytkowania poduszki z markowym wypełnieniem ADVANSA posiadają numerowaną metkę. Ich unikalny numer więc świadczy o ich licencji i ścisłych standardach jakości.

Temperatura prania : 95 º C

Kolor : biały

Poszycie : 50 % poliester, 50 % bawełna

Wypełnienie poduszek : 100 % poliester Dacron 95 º C ( kuleczki )

Gramatura : 830 g

Właściwości wypełnienia : trwałe wypełnienie zachowujące miękkość, puszystość i kształt przez długi okres użytkowania. Odporne na działanie wysokich temperatur – można prać w pralce automatycznej w temperaturze 95 º C i suszyć mechanicznie.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


poduszka 70 x 80 Dacron 95 AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij