Cena 63 złOpis produktu:

Poduszka jakby na to nie patrzeć to prawdziwy przyjaciel człowieka ! Delikatny, dający ukojenie i gwarantujący najwyższy komfort w swym otoczeniu ... Dlatego też stworzyliśmy taki produkt zdrowotny by był on najenergonomiczniejszy w swej klasie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych walorów medycznych.

Poduszka zdrowotna z owczej wełny posiadająca właściwości wykorzystywane w rehabilitacji leczniczej. Posiada ona zdolność utrzymywania temperatury ciała na stałym jego poziomie, zapewnia też doskonałą wentylację. Dzięki temu więc ludzka skóra oddycha a my sami się nie pocimy.

Kolor : niebieski, różowy, ecru

Poszycie : 100 % bawełna – inlet

48 % bawełna , 52 % poliester ( polycotton )

Wypełnienie kołder : 100 % owcza wełna

Właściwości wypełnienia : owcza wełna utrzymuje temperaturę ciała na stałym poziomie dając możliwość wypoczynku w optymalnych dla organizmu warunkach. Zapewnia dobrą wentylację, właściwe oddychanie skóry i dotlenienie organizmu podczas snu.

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

OtoTekstylia

Komentarze:
Dodaj własny komentarz

 (max. 25 znaków)


poduszka 70 x 80 Owcza Wełna w policottonie AMW
W serwisie Ototekstylia.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij Akceptuję - Zamknij